Agencja Reklamy Basta Studio

Nowoczesność

Wykonaliśmy wiele projektów, logotypów, księg identyfikacji wizualnej i stron internetowych. Plakaty i animacje są dla nas ucztą kreatywności. Dlatego z przyjemnością projektujemy nowe marki. Uwielbiamy się uczyć i zaskakiwać. A inspiracje czerpiemy z otaczającego nas życia

Profesjonalizm

Oferujemy kompleksową obsługę od tworzenia koncepcji wizerunku i reklamy po projektowanie aż do produkcji i dostarczenia klientowi gotowego produktu. Dbamy o najwyższą jakość i wysoką kreatywność naszych produktów.

Kompleksowość

Pomagamy firmom od samego początku ich powstania. Zatroszczymy się o to aby Twoja firma zapadła klientom w pamięci. Uwielbiamy kreować strategie marketingowe i ubierać w wyjątkowe kreacje.

HISTORIA

Agencja Reklamowa Basta Studio powstało w 2013 roku w Starogardzie Gdańskim. Dzięki zgranemu zespołowi i szalonym pomysłom szybko udało się nam zyskać nowych klientów i dynamicznie się rozwijać. Agencja reklamowa Basta Studio to kompleksowa obsługa firm, to najwyższej jakości usługi i produkty w zakresie projektowania i produkcji materiałów reklamowych. Nasz klient może od nas oczekiwać profesjonalizmu i kreatywności i na pewno się nie zawiedzie.

Klient i jego potrzeby są najważniejsze. Dlatego każde zadanie – nawet drobne, nie mówiąc o strategicznych z punktu widzenia Klienta – traktujemy z taką samą sumiennością, profesjonalizmem  i zaangażowaniem. Nasza bogata oferta pozwoli aby Twoja firma rozwijała się dużo szybciej.

NASZA OFERTA

Co oferujemy naszym Klientom

ulotki, plakaty, wizytówki, foldery, katalogi, gazetki reklamowe, logo, księgę znaku, identyfikację, zaproszenia, opakowania i etykiety, banery, roll-upy, gadżety reklamowe, teczki, prezentacje, papier firmowy, notesy, stopki e-mail, strona internetowa CMS, mobilną stronę www, aplikacje, portale internetowe, sklepy internetowe, projekty graficzne stron www, infografiki, grafiki na Facebooka i social media, newslettery i mailingi, landing pages, szablony allegro, banery internetowe, hosting i domeny, animacje HTML5 i flash, animacje logo, animację 2D i 3D, spoty reklamowe, animowane infografiki i prezentacje, sesję produktową, sesję meblową, film promocyjny, nagrania z drona

Zaufaj nam i zleć wykonanie projektu

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

NASI KLIENCI