PL / ENG

Tworzenie animacji komputerowych

W Basta Studio zajmujemy się produkcją filmów animowanych, które stanowią doskonałą reklamę dla firm. Różnego typu video są w stanie przykuć uwagę odbiorców, przedstawić markę i zapisać się w pamięci. Dbamy o to, by były przy tym starannie, ciekawie wykonane i informatywne. Tworzenie filmików animowanych to sztuka oparta na kreatywności – efekty muszą cieszyć oko i robić pozytywne wrażenie. Jednak to nie wszystko, co zapewniają nasi pracownicy. Robienie animacji w reklamie to także element większej strategii marketingowej.

Usługi animacyjne na zamówienie

Reklamy animowane naszego autorstwa stawiają na efektywność. Są dopasowane do charakteru firmy i przyciągają uwagę od pierwszych sekund. W dzisiejszej przestrzeni internetowej zdominowanej przez krótkie, dynamiczne video animacja w reklamie musi szybko intrygować i zapadać w pamięć.

Zajmujemy się zarówno animacją promocyjną 2D jak i 3D. Jesteśmy profesjonalistami i doskonale wiemy, jak podejść do tworzenia video. Kreatywność i zdolności graficzne w połączeniu z umiejętnością planowania sprawnych strategii – właśnie dzięki temu nasze prace są tak wyjątkowe. Zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą, by ich marka wyróżniła się i poszerzyła grono klientów. Produkcja filmów animowanych to nasza pasja, co przekłada się na świetne efekty pracy.