PL / ENG

Pomagamy naszym klientom zdobywać, utrzymać i rozwijać ich biznes.

Projektujemy logotypy i ID marki, strony internetowe, e-sklepy, animacje reklamowe i wiele więcej. Zwiększamy sprzedaż i wartość marki poprzez inteligentny design

Od 2013 roku

jesteśmy na rynku
reklamy

Basta Studio powstało w 2013 roku w Starogardzie Gdańskim. Dzięki zgranemu zespołowi i szalonym pomysłom szybko udało się nam zyskać nowych klientów i dynamicznie się rozwijać. Agencja reklamowa BS to kompleksowa obsługa firm, to najwyższej jakości usługi i produkty w zakresie projektowania i produkcji materiałów reklamowych. Nasz klient może od nas oczekiwać profesjonalizmu i kreatywności i na pewno się nie zawiedzie.


Co zamówisz?

Co możesz
u nas zamówić

Pomagamy firmom od samego początku ich powstania. Zatroszczymy się o to aby Twoja firma zapadła klientom w pamięci. Uwielbiamy kreować strategie marketingowe i ubierać w wyjątkowe kreacje.

Identyfikacja
wizualna
Animacje
i Spoty TV
Strony WWW

Co zamówisz?

Co możesz
u nas zamówić

Dotarcie do nowych klientów i zwiększenie zainteresowania ofertą marki to jeden z podstawowych celów aktywności w social media. Dzięki sprawdonym rozwiązaniom z zakresu marketingu w SM powiększymy grono odbiorców kanałów firmowych i ułatwimy im zapoznanie się z jej działalnością.

Materiały
do druku
Social
Media
Fotografia
Reklamowa

Portfolio

Oni nam zaufali,
teraz czas na Ciebie!